С гордост съобщаваме, че отборът по мрежови технологии на нашата гимназия спечели първо място на Хакатона по киберсигурност.
Нашите възпитаници демонстрираха изключителна подготовка и воля, работейки без прекъсване в продължение на 24 часа. В пряка конкуренция с утвърдени училищни и университетски отбори от големите технологични центрове в страната (София, Варна, Бургас и Правец), екипът на СПГЕ се класира на челното място.
Поздравяваме децата за техния професионализъм и хъс за победа! Този успех е доказателство за високото ниво на обучение и потенциала на нашите ученици.
